Stil De Viata

Oferte Amazon: obțineți reduceri la purificatoarele de aer, jucăriile pentru copii și multe altele

click fraud protection

În fiecare zi, cercetăm Amazon pentru a găsi cele mai bune oferte disponibile. Indiferent dacă este ceva pentru bucătăria dvs. de a face gătitul mai puțin stresant sau pentru o tehnologie de top, gigantul cumpărăturilor online oferă unele dintre cele mai bune prețuri pe care le puteți găsi online. Orice ai nevoie, Amazon te-a acoperit.

Mai jos veți găsi oferte despre jucării pentru copii, un fabricant de paste tradiționale și echipament de exerciții, toate acestea fiind verificate de echipa noastră de experți în oferte pentru a ne asigura că sunt „cele mai bune dintre prețurile web”. Dacă nu sunteți deja abonat Amazon Prime, puteți Inscrie-te pentru un abonament de 30 de zile gratuit. Un abonament Amazon Prime vă oferă livrare gratuită de două zile, plus multe alte beneficii, pentru 12,99 USD pe lună (6,49 USD pentru elevi și 5,99 USD pentru cei care primesc calificarea asistenței guvernamentale).

1. Până la 32% reducere: purificatoare de aer de top 

Două persoane stând la masă vorbind.

Credit: Pure Enrichment

Cumpărați reduceri epice la purificatoarele de aer Pure Enrichment chiar acum la Amazon.

instagram viewer

După testare extinsă, echipa noastră de recenzori a văzut o scădere notabilă a poluanților din aerul interior, inclusiv alergenilor, prin utilizarea purificatoarelor de aer. Dacă sunteți în căutarea unui model accesibil, aveți noroc. Mai multe Purificatoare de aer Pure Enrichment sunt în prezent la vânzare la Amazon. Conceput pentru a combate mirosurile alimentare, fumul de incendiu și virușii din casa ta, poți ridica unul astăzi la doar 30 USD.

Economisiți până la 32% la purificatoarele de aer Pure Enrichment

2. Economisiți 10 USD: cumpărături de jucării de peste 50 USD 

Doi copii care se joacă împreună cu blocurile Lego la masă.

Credit: Lego

Obțineți un început în cumpărăturile de vacanță cu reduceri la jucării și seturi Lego la Amazon.

Faceți cumpărăturile de vacanță la începutul acestui an (înainte ca articolele să se vândă!) Cu economii la zeci de jucării de top și seturi Lego. Chiar acum, când cheltuiți 50 USD pentru selectați jucării, veți economisi automat 10 USD la plată. O alegere grozavă? The Cutie de cărămidă creativă clasică LEGO, sunând pentru 37,90 USD - 37% reducere la prețul de listă complet de 59,99 USD. Setul include 790 de piese și mai mult de 30 de legi colorate diferite.

Cheltuiți 50 USD pentru anumite jucării (economisiți 10 USD) 

3. 25% reducere: Acest echipament de exerciții portabil 

Persoană care folosește aparatul de exerciții pentru a face antrenamente.

Credit: Recenzat / Tara Jacoby / BodyBoss

Reîmprospătați-vă setul de gimnastică de acasă cu acest set de echipamente portabile de exerciții.

Intensificați rutina de antrenament cu BodyBoss 2.0 pachet de antrenament portabil cu 2 benzi pentru gimnastică la domiciliu, în prezent în scădere de la 129 USD la doar 96,99 USD, o economie de 32,01 USD. Elementul esențial de fitness preferat de clienți are două benzi de rezistență, o platformă pliabilă, o bară de antrenament pliabilă și curele pentru încheietura mâinii și gleznei pentru antrenament de forță și antrenamente superioare ale corpului. Marca susține că puteți efectua mai mult de 300 de exerciții cu echipamentul de fitness ușor și compact.

Obțineți pachetul de antrenament portabil pentru gimnastică BodyBoss 2.0 cu 2 benzi pentru 96,99 USD (economisiți 32,01 USD)

4. O reducere de 14%: unul dintre producătorii noștri preferați de paste 

Persoană care folosește filtru de paste pe blat.

Credit: Imperia

Luați unul dintre producătorii noștri preferați de paste cu 14% reducere.

Doriți să vă rafinați abilitățile de gătit? Faceți paste de casă reconfortante și indulgente cu Imperia Pasta Maker. Acest aparat este unul dintre cei mai buni producători de paste pe care i-am testat vreodată și chiar acum poate fi al tău la doar 59,99 USD - 9,96 USD din prețul de listă complet de 69,95 USD. Rola tradițională pentru paste are o clemă mare și foi subțiri și uniforme de tăiței în testarea noastră, deși butonul a necesitat două mâini pentru a se mișca.

Cumpărați Imperia Pasta Maker pentru 59,99 USD (economisiți 9,96 USD) 

5. 40% reducere: Acest set cadou Nivea Men pentru îngrijirea pielii 

Set cadou pentru îngrijirea pielii.

Credit: Recenzat / Tara Jacoby / Nivea Men

Obțineți acest set de îngrijire a pielii Nivea Men în 5 piese cu 40% reducere chiar acum

Dacă sunteți în căutarea unui cadou pentru tatăl dvs., fratele sau soțul (sau unul pentru dvs.), astăzi este ziua voastră norocoasă. Chiar acum puteți ridica un Nivea Men colecția completă de îngrijire a pielii pentru pielea sensibilă pentru 14,80 USD, aproape 10 USD din prețul de listă complet de 24,66 USD când faceți clic pe cuponul de pe pagină. Setul de cadou din 5 piese include o spălare corporală, o spălare a feței, gel de bărbierit, balsam post-bărbierit și loțiune de protecție, toate fiind disponibile într-o geantă de călătorie reutilizabilă.

Obțineți colecția completă de îngrijire a pielii Nivea Men în 5 piese pentru pielea sensibilă la 14,80 USD cu cupon (economisiți 9,86 USD) 

Oferte Amazon pe care este posibil să le fi ratat 

 • Doamna. Meyer's Clean Day Săpun lichid pentru mâini Sticlă de 12,5 uncii pentru 2,92 USD (economisiți 0,96 USD)
 • Abonament de reînnoire automată de un an la revista Southern Living pentru 5 USD (economisiți 60,89 USD)
 • Rachael Ray Yum-o! Cuptor antiaderent Lovin 'Loaf Pan pentru 11,99 USD (economisiți 12,01 USD)
 • Set de raclete din lemn de culoare închisă Boska Holland Mini pentru 19,20 USD (economisiți 3,03 USD)
 • Kasa Smart Plug Mini 15A 4 pachete pentru 24,99 USD cu cupon (economisiți 5 USD)
 • Umidificator Pure Enrichment MistAire pentru 34,99 USD cu cupon (economisiți 15 USD)
 • Amazon Echo Show 5 pentru 44,99 USD (economisiți 35 USD)
 • Tableta Amazon Fire HD 10 pentru 99,99 USD (economisiți 50 USD)
 • Aragaz sub presiune electric Instant Pot Duo Plus 6-Quart pentru 104,69 USD (economisiți 15,30 USD)
 • Eufy BoostIQ RoboVac 30C pentru 179,99 USD cu cupon (Economisiți 120 USD)

Continut Asemanator

 • femeie în glugă cu pătură, bărbat cu masaj pentru picioare

  caracteristică

  20 dintre cele mai bune cadouri sub 50 USD de la QVC
 • Rânduri de slip boxer pliat colorat în interiorul depozitului din lemn.

  cel mai bun-chiar-acum

  Cele mai bune slipuri boxer pentru bărbați din 2021

Experții produselor de la Revizuit acoperiți toate nevoile dvs. de cumpărături. Urmăriți Revizuit pe Facebook, Stare de nervozitate, Instagram, TIC-tac sau Flipboard pentru cele mai recente oferte, recenzii despre produse și multe altele.

Prețurile erau corecte în momentul publicării acestui articol, dar se pot modifica în timp.

instagram story viewer